Romantické zátiší u vašeho domu

21 Říj

Máte rádi romantiku? Dopřejte ji nejen sobě, ale i okolí svého domu a vaší zahradě. Jak vytvořit ve svém okolí nevšední zátiší vhodné nejen k odpočinku a relaxaci, ale i k příjemnému posezení? S novou pergolou http://www.technorol.eu/pergoly se vám podaří vštípit vaší zahradě ten pravý romantický nádech a zároveň si vytvoříte místo k posezení nad sklenkou dobrého vína s přáteli či místa k soukromému rozjímání a odpočinku po každodenním náročném zaměstnání. Načerpáte zde novou energii a elán do života.

Venkovní posezení pro celou rodinu

Dopřejte vaší rodině příjemné místo k oblíbeným grilovačkám. Venkovní posezení vám rovněž uleví v letním žáru, kdy se zde můžete osvěžit v příjemném stínu, který vám pergola poskytne. Tato zahradní stavba získává na oblibě nejen kvůli svému estetickému doplnění zahrady, ale především pro její využití. 

Pohodlné na pohled

14 Říj

Náš obchod by Vám rád nabídl potahové látky, dekorační i paličkové záclony, závěsy a jiné zdobné látky do Vašeho bytu. Chlubíme se vysokou kvalitou a nízkou cenou. Veškeré výrobky, které prodáváme, vytvářejí pouze české firmy. Zavítejte na naše internetové stránky a vyberte ze širokého sortimentu nabízeného zboží.
Nabízíme například potahové látky Ascot, Hedvika, Aspen, Azalka či Bára. Máte si také možnost nechat si u nás upravit paličkové záclony na míru (27,- Kč za 1bm šití). V našem katalogu si můžete vybrat například i ručně tkané koberce či pletené krajky. To vše za exkluzivní ceny. Chcete-li si zkrášlit Váš obydlí, navštivte náš obchod.

Čalounění

Potahové látky se primárně používají k čalounění nábytku staršího data.

Zasloužené pohodlí

03 Srp

Během letních měsíců si každý z nás najde čas pro odpočinek. Teď jen záleží, kde ten odpočinek bude proveden. Jeden z nejlepších odpočinků je samozřejmě u moře. My Vám nabízíme odpočinek u jezera. Asi to nebude úplně nejlepší představa, ale u Máchova jezera http://www.elite-stare-splavy.cz/ubytovani.html je možností odpočinku mnoho.

Využijte toho

Je to jedinečná lokace v našem vnitrozemském státě, která se jednoduše neodmítá. Relaxovat můžete jak na vodních šlapadlech, tak i ve své obytné chatce. Pohodlí je zaručené a okolní zařízení Vám tento pobyt jenom zpříjemní. Využijte této nabídky a užijte si společné chvíle s rodinou, kamarády či se svou drahou polovičkou právě v Libereckém kraji. Čeká zde na Vás spousta zábavy, odpočinku a hlavně spousta zážitků. Nasedněte do auta už dnes a vzhůru za vodou!

Dodáváme kvalitní umělecká díla

06 Čvn

Pokud jste zjistili, že Vašemu obýváků či ložnici chybí jiskra, možná byste měli uvažovat nad koupí nějaké malby, třeba modernistické. Obrazy na zeď http://www.colorika.cz/ , které najdete v naší nabídce, jsou v podstatě fotografie podpořené klasickou malbou. Tento moderní styl dovoluje zobrazovat v podstatě cokoliv – krajiny, urbanismus, zvířata i lidi. Budete-li si přát originál naprosto podle Vašich představ, stačí pouze zaslat fotografii, kterou chcete zařadit do konečného díla a na pár řádcích se rozepsat o Vašich představách. Zbytek už nechte na nás.

Vydrží desítky let

Všechny obrazy, které jsou součástí naší nabídky, jsou vytvořeny na vysoce kvalitním materiálů. V tomto případě je to nejen plátno, ale také fotografický papír. Navíc používáme inkoustovou techniku Canon. Ta zaručuje, že konečné dílo neztratí nic ze svého mladistvého vzhledu na za pár desítek let.

Prvé stretnutie

12 Bře

Šaty robia človeka!“ prednášala moja babička dôležito, keď som bola ešte malé dievčatko. Nechápavo som na ňu pozerala a vrtela hlavou. Čo touto svojou múdrosťou asi myslí…? Dnes už chápem, čo mala babička na mysli. Prvý dojem je takmer najdôležitejšie, pretože ľudia majú tendenciu tvoriť si o svojich nových známych názory okamžite.

Nebojte sa otvoriť svoju dušu

Náš prieskum jasne dokazuje, že ženy majú podvedome slabosť pre elegantne oblečené mužov – v košeliach či sakách, ideálne s kravatami. Ak chcete pôsobiť menej „upäto“, môžete staviť na klasiku a vziať si jednofarebné tričko a džínsy. Niektoré výstrednejší povahy si môžu v kostýme pripadať trochu usadlo a nudne a preferujú šialené kombinácie farebne žiariacimi tak intenzívne, až by z toho jeden mohol dostať epileptický záchvat. Bláznivé, ale prečo nie? Váš vkus prezrádza kus vašej duše, tak len odvahu a ukážte nám, čo vo vás je!

Pan dokonalý existuje?

01 Bře

Nevíte, jak je to možné, ale přítel, který právě usíná vedle Vás už třetí týden se zdá být naprosto dokonalý. A to jste si ještě minulý měsíc říkala, že jsou chlapy všichni stejní a že žádný princ prostě neexistuje. Jen Vaše maminka jako vždy Vás znejišťuje a neustále dává podněty, abyste si přítele více prověřila a myslela také trochu hlavou. Co vše tedy můžete udělat, aniž by si toho přítel všiml?

Poraďte se s kartářkou

Je třeba vyzkoušet co nejvíce osvědčených způsobů, jak poznat, že k sobě opravdu patříte. Objednejte se ke kartářce, ta Vám toho poví asi nejvíce. Abyste ale nebyla zklamaná, doporučujeme, abyste se podívala na partnerské horoskopy, neboť i toto je dobrý zdroj, který tak trochu napoví, jak to asi s Vámi cca dopadne.

Nemusíte doma všechno stihnout

26 Úno

Nemusíte doma všechno stihnout. S něčím vám můžeme pomoci i my! Umyjeme vám okna včetně rámů, kování, parapetů a žaluzií, http://www.wismont-cisteni.cz/„>vyčistíme koberce v Praze a okolí a pomůžeme vám i s údržbou čalouněného nábytku (židle, křesla, pohovky, postele, matrace, gauče), ošetříme, odmastíme, navoskujeme i naimpregnujeme vaše podlahy, ať už jsou z jakéhokoliv materiálu. To vše provádíme sedm dní v týdnu a pro stálé zákazníky máme připravené slevy a bonusy. Kontaktujte nás a my se budeme snažit vyhovět vám v co nejkratším čase.

Osvěžení barev

Pomůžeme vám osvěžit barvy vašich koberců i zbavit se hluboko usazenin v čalouněném nábytku. Díky rozpustným tabletám, které neobsahují žádná bělidla, dokážeme nejen rozzářit barvy, ale také snížit dobu schnutí.

Odhoďte svůj stud

29 Led

Třeba s luxusními vibrátory luxusními vibrátory z našehohračkářství pro dospělé. Každá žena si zaslouží nějakou hračku pro radost, tak proč si nedopřát opravdu luxusní kousek? Navíc když jsou u nás jejich ceny tak přátelské. Až budete prožívat chvilky jiskřivé vášně, rozhodně nebudete takového nákupu litovat. Navíc si nemusíte koupit jen jednu hračku, naše nabídka je opravdu široká a třeba Vám ještě něco padne do oka. Ať už to bude cokoliv, určitě oceníte příjemnou cenu a rychlé vyřízení celé objednávky.

Odesíláme obratem

Zboží pro Vás nachystáme okamžitě, odešleme jej hned, jak obdržíme platbu. Nečekejte zbytečně dlouho, čas je drahý. A nebojte, nebudete se muset před Vašimi sousedy stydět, balíček bude diskrétně zabalen a nikdo pouhým pohledem nezjistí jeho obsah.

Schodiště a balkony

28 Led

Opatřit schodiště, balkony, nájezdové plošiny a další prvky domu nerezovým zábradlím, je nejlepší volba. Nejen, že dobře vypadá, ale i ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost dokáže hravě splnit. Přitom nároky na údržbu jsou nepatrné, většinou to zvládne navlhčený hadřík, popřípadě speciální sprej na vyčištění od otisků prstů. Ocelové doplňky se navíc vyznačují dlouhou životností a minimálním viditelným opotřebením.
 

Dřevo i sklo lze přidat

Pokud by se někomu zdály schodiště či balkony vybavené pouze nerezovým zábradlím příliš strohé, je možné ocel kombinovat s dalšími materiály. Nejčastěji se uplatní dřevo, přírodní či mořené, a sklo, čiré i v různých stupních zabarvení. Je jen na výběru zákazníka jaké kombinace zvolí, jediná kritéria jsou zachování funkčnosti a bezpečnosti.

Něco i pro Váš bazén

28 Led

Bazénové vysavače jsou vhodnou volbou pro každého, kdo chce mít jistotu, že všechny nečistoty na dně budou odstraněny. Takový pomocník se totiž o tento úkol spolehlivě postará, tím si můžete být naprosto jistí. Další věcí, kterou si můžete být jistí, je samozřejmě to, že u nás tento produkt seženete za velice příjemné peníze. Můžete si vybírat jak z ručních, které musíte ovládat sami, tak z automatických, které se po dně pohybují bez Vaší pomoci a nečistoty tak odstraňují naprosto bez problémů. Je jen na Vás, který si zvolíte.

Vybírejte ze široké nabídky

V naší nabídce naleznete skutečně vše, co byste mohli potřebovat. Uvidíte, že jakmile si ji prohlédnete, zajisté Vám padne něco do oka. Vybírat i nakupovat zboží můžete, odkud jenom budete chtít, stačí mít připojení k internetu a půjde to samo. Takže si buďte jistí tím, že budete s naším zbožím nadmíru spokojeni. V případě dotazů nebo nějakých nejasností se na nás můžete kdykoliv obrátit, v případě zájmu Vám velice rádi pomůžeme s výběrem produktu vhodného právě pro Vaše podmínky.